חתימה אונליין

חתימה אונליין לשירות מהיר יותר

אם אתם אנשי מכירות ממולחים, אתם חושבים לעצמכם לא פעם עד כמה היה יכול להיות טוב לו הייתם יכולים להחתים את הלקוח על המסמכים תוך כדי שיחה עמו, מבלי הצורך לחזור אליו שוב כעבור שעה או כעבור יום על מנת לברר מדוע המסמכים עדיין לא התקבלו. בזכות פלטפורמת Sign2Go החדשנית והמשוכללת, החתמת לקוחות אונליין אפשרית היום יותר מתמיד, ואם היא לא הייתה קיימת, מישהו היה צריך להמציא אותה.

למי מתאים שירות החתמת מסמכים אונליין

חברות רבות משתמשות בשכלולים טכנולוגיים מפותחים. יש להן מערכות CRM משוכללות המאפשרות לשמור על קשר עם לקוחות, או מערכות ERP שמסייעות למנהלים לחלק משימות לעובדיהם. אך כאשר העניין מגיע להחתמת מסמכים, הטכנולוגיה כמו נעצרת, ורבים מבין אנשי המכירות והשירות נאלצים להחתים את הלקוחות תוך שליחת מסמכים פיזיים וחתימה עליהם. שירותי חתימה אונליין המנוהלים על ידי פלטפורמה משוכללת, יכולים להתאים למגוון רחב של תחומים שבהם הופכת החתימה על מסמכים לקריטית עבור נותני השירות. דוגמאות לתחומים אלה יכולות להיות עריכת דין, ראיית חשבון, מוקדי שירות, ייעוץ מס, בנקאות אישית, סוכנות ביטוח ועוד.

כמו כן, למערכת החתמה דיגיטלית קיימות יכולות משוכללות שונות: היא מתממשקת עם מגוון רחב של מערכות ארגוניות שהעובדים משתמשים בהן בעבדותם היום יומית, ניתן לסדר באמצעותה את המסמכים בהתאם לסדר החתימה הרצוי, קיימת אפשרות להקים תבניות קבועות מראש של המסמכים השונים, הלקוח יכול לצרף את המסמכים הרצויים, וכן הפלטפורמה מספקת התראות למייל במקרה שבו הלקוח חתם על המסמך.

תהליך פשוט שאורך דקות ספורות

פלטפורמת Sign2Go מסייעת לבעלי העסקים להחתים את הלקוחות אונליין, תוך כדי שיחת הטלפון. הלקוח בתורו מקבל מסמך מוכן למייל או להודעת SMS ובו מסומן היכן הוא צריך לחתום. לאחר מכן, הוא לוחץ הלקוח על אישור והטופס מגיע ישירות לאדם ששלח אותו. באמצעות חתימה אונליין ניתן לשפר את חוויית השירות של הלקוח, כמו גם לגייס לקוחות רבים תוך זמן קצר.

פלטפורמה המתממשקת עם הנייד

בימינו איננו יכולים לתאר את חיינו ללא בן הלוויה הצמוד אלינו, הלוא הוא מכשיר הסמארטפון הקטן שבאמצעותו אנו מבצעים שורה ארוכה של פעולות – יוצרים קשר עם חברים, מזמינים מונית או בודקים את מזג האוויר שיהיה היום. אך בעוד שאתרי אינטרנט רבים הופכים להיות רספונסיביים לנייד ומאפשרים לגולשים לקבל מידע על השירותים השונים דרך המסך הקטן, הרי כשהדבר נוגע לחתימה על מסמכים, ארגונים וחברות עדיין נשארים מאחור. בזכות פלטפורמת Sign2Go המאפשרת חתימה אונליין ניתן להחתים את הלקוח מהמכשיר הנייד שעמו הוא מסתובב בכל עת, ללא מאמצי שכנוע מיותרים.

מעוניינים לראות איך זה עובד?

אתם מוזמנים להירשם לתקופת ניסיון בחינם ולהתרשם מהפלטפורמה. נסו תחילה את השירות על בני משפחה וחברים ותגלו עד כמה קל לבצע החתמת לקוחות אונליין.