חתימה על מסמכים אונליין

חתימה על מסמכים אונליין לשיפור חוויית שירות

מה לא עושים הארגונים על מנת לגייס לשורותיהם לקוחות חדשים. הם מעסיקים את אנשי המכירות המפולפלים ביותר, יוצאים במבצעים משתלמים לקראת ראש השנה ואינם שוכחים את תחום השיווק והפרסום באשר הוא. אבל כאשר הלקוח בא לחתום על המסמכים הנחוצים, הוא מגלה לא פעם שהארגון כמו חזר לתקופת ימי הביניים, שכן הוא נדרש להדפיס את המסמכים, לחתום בכתב יד ולשלוח אותם בפקס. למרבה המזל, פלטפורמת חתימה על מסמכים אונליין באה לתת מענה לצורך המידי לשרת את הלקוח.

אז איך זה עובד, בעצם?

בניגוד למה שעלולים לחשוב, חתימה על מסמכים אונליין אינה מצריכה ידע טכנולוגי מתקדם. פלטפורמת Sign2Go מאפשרת לכם העלאה מהירה של המסמכים ושליחתם ללקוח לחתימה. אלה כמה שלבים פשוטים שצריך לעבור בדרך אל החתימה המיוחלת:

  • נרשמים לפלטפורמה בפשוט ובמהירות (ומקבלים תקופת התנסות חינם).
  • מעלים את המסמך הרצוי מתוך התיקייה.
  • מסמנים את האזורים שבהם הלקוח צריך למלא פרטים או לחתום.
  • שולחים את המסמך האלקטרוני ללקוח.
  • הלקוח, בתורו, מקבל קישור להודעת SMS או למייל, פותח אותו, ממלא את הפרטים הנחוצים, מצרף את המסמכים בעת הצורך, חותם ושולח בחזרה אליכם.

ואיך זה תורם ללקוח?

אמת, ישנם לקוחות שהיו אולי מעדיפים לוותר על שיטה אלקטרונית לחתימה על מסמכים, אם כי מדובר בקומץ יחסי של אנשים, בייחוד אנשים מבוגרים אשר אינם אוהבים להתמודד עם הטכנולוגיה של היום. על כל פנים, מרבית הלקוחות ישמחו לחתום על מסמכים דיגיטליים מהירים, במיוחד אם הם נמצאים בדרכים ואין להם בנמצא עט, מדפסת או פקס. פלטפורמה מהירה לחתימה על מסמכים מאפשרת לארגונים ולחברות להחתים במהירות את הלקוח מבלי לאבד אותו. שכן, רבים הם מבין אנשי השיווק והמכירות אשר נאלצים להתמודד עם תירוצים יום יומיים של לקוחות המתעצלים לשלוח את המסמכים למייל או לפקס, דוגמת "אשלח לך את המסמכים מחר" או "אבל כבר שלחתי את המסמכים, לא קיבלתם למייל?".

לא רק לחתימת מסמכים

פלטפורמת Sign2Go מתאימה לביצוע חתימה על מסמכים אונליין, אך זה אינו הדבר היחיד שהיא יכולה לבצע:

ראשית, מדובר בפלטפורמה המתאימה למגוון רחב של מסמכים דוגמת דוחות, חשבוניות ועוד. את המסמכים האלה אפשר לארגן בכל סדר רצוי ולהעביר אותם ללקוח לחתימה.

שנית, באמצעות המערכת המשוכללת אפשר לשמור תבניות קבועות ולהשתמש בהן בעת שליחת המסמכים. פעולה זו יכולה לחסוך זמן יקר. כך למשל, ניתן להכין מסמך הכולל שדה למילוי תאריך, הערות, שדות בחירה וכמובן השדה לחתימה במקום הרצוי.

שלישית, הפלטפורמה מתממשקת עם מערכות אחרות שנועדו לשמש את צוות השירות והמכירות.

ורביעית, חתימה על מסמכים אונליין דורשת אבטחה מתמדת, ואכן מדובר בפלטפורמה מאובטחת המאפשרת לבצע זיהוי של הלקוח באמצעות קוד או צירוף תעודה מזהה.

כמו כן, החברה מאפשרת לכם להתנסות במערכת בחינם ולבחון אם היא באמת מתאימה לכם.